Nabízíme

Návrhy a realizace interiérů

Nabízíme odbornou pomoc zákazníkům při řešení vybavení interiéru bytu, navrhujeme se zákazníkem koncepci nábytku do celého bytu. Řešíme design nábytku dle představ zákazníka a zároveň hledíme na maximální funkčnost nábytku a co největší využití prostoru interiéru. Následně nábytek vyrobíme a nainstalujeme.

Kuchyně

Vytváříme ve spolupráci se zákazníkem návrh kuchyně, pomáháme s výběrem a umístění jednotlivých spotřebičů a skříní a to vše na míru. Navrhujeme koncepci moderního řešení zásuvek, otvírání dvířek panty nebo výklopy a řešíme také osvětlení. Celou kuchyň pak následně vyrobíme, namontujeme a zapojíme spotřebiče. Zákazník nevolá žádného dalšího řemeslníka a již jen vaří.

Vestavěné skříně

Realizujeme vestavěné skříně na míru přímo do místa určené zákazníkem. Nejčastěji řešíme se zákazníkem vnitřní uspořádání skříní, tak aby nejlépe vyhovovalo jeho požadavkům a co nejefektivněji se využilo určené místo. Vestavěné skříně realizujeme převážně s posuvnými dveřními křídly. Opět umíme křídla realizovat z lamina, ze skla, se zrcadly, dělené na části apod, záleží jen na přání zákazníka.

Předsíně

Navrhneme a zrealizujeme využití předsíní a chodeb. Jedná se o sestavy věšákových desek s botníky, skříní na boty a další skříně co se nejlépe hodí do předsíní.

Obklady schodišť

Obkládame schodiště masivními materiály dle požadavků zákazníka s podstupnicemi i bez nich.

Vybavení škol a školek

Nabízíme vybavení přímo do škol, vybavení tříd skříněmi, katedrami a dalším nábytkem. Realizace stolů do sborovny a do kanceláře škol.

Ostatní truhlářské práce

Realizujeme také revitalizace interiérů převážně renovace kuchyní. Vyrobíme parapety do oken, zakrytí topení a splníme i speciální přání zákazníků.

Jak pracujeme?

stanovení koncepce zákazníkem - poptávka

vytvoření orientační cenové kalkulace

konzultace - představení materiálů a výrobních možností

výkres, návrh, cenová nabídka

konzultace, změny

realizace

Jaké materiály používáme?

Deskové materiály:

  • laminovaná dřevotřísková deska (lamino) různých dekorů, struktur povrchů a lesklých variant
  • dýhovaná dřevotřísková deska
  • pro ohranění různé druhy hran v tloušťkách 0.5, 1 a 2 mm
  • foliovaná dvířka od různých výrobců
  • masivní dřevo, spárovka

Kování:

  • panty, výsuvy, výklopy - nabízíme jak v základní variantě značky STRONG, ale osazujeme nábytek i kováním renomovaných značek BLUM a HETTICH
  • vnitřní vybavení skříní - drátěné programy od firem VIBO, KESSEBOHMER
  • dekorativní kování - úchytky, věšáky a ozdobné prvky
  • osvětlení- zejména používání LED technologie